• KOTŁOWNIE

  Budujemy kotłownie olejowe, gazowe i stałopalne. Zajmujemy się kompleksowo pełną automatyką i sterowaniem. Pomagamy w doborze kotłownie do zapotrzebowania i możliwości poprzez montaż i serwis.

 • INSTALACJE CO

  Zajmujemy sie budową nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje budujemy z materiałów najlepszej klasy od czołowych producentów z branży. Nasze instalacje ogrzewają domy, budynki publiczne i przemysłowe.

 • KOPARKA

  Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką JCB 4cx, JCB 3cx i minikoparką Komatsu PC 16r3. Zapewniamy pełnię zadowolenia z proponowanych usług.

 • OGRZEWANIE

  W dobie nowoczesnych technologii zajmujemy sie budową złożonych układów centralnego ogrzewania. Łączymy funkcjonalność z praktyką do potrzeb każdego klienta dobieramy materiał i urządzenia. Tylko dobrze zbudowane ogrzewanie pozwala cieszyć się jego poprawną formą funkcjonowania i zostawić oszczędności w kieszeni klienta.

 • INSTALACJE SANITARNE

  Świadczymy pełen zakres usług sanitarnych mieszkaniowych i przemyslowych. Kompleksowo wyposażamy w instalacje wody, kanalizacji domowe łazienki i sanitariaty. Montujemy urządzenia sanitarne i armaturę łazienkową.

ogrzewanie Choszczno koparka Choszczno hydraulik Barlinek hydraulik Choszczno instalacje sanitarne centralnego ogrzewania

nasze realizacje


Krzęcin, budowa 2x3 kotlowni 800kw opalanej trocinami.

Krzęcin, budowa 2x3 kotlowni 800kw opalanej trocinami.Kotłownia ogrzewa łącznie trzy hale magazynowo-produkcyjne. zdjęcia z realizacji... więcej»

Głogów, Hurtap budowa hali magazynowej wraz z budynkiem socjalnym.

Głogów, Hurtap budowa hali magazynowej wraz z budynkiem socjalnym. Roboty dotyczą wybudowanie wszystkich sieci zewnętrznych na terenie zakładu tj. woda, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa. Roboty instalacyjne wewnętrzne w hali i części socjalnej. Hala ogrzewana i chłodzona z klimakonwektorów. Wentylacja mechaniczna całego obiektu. Nowo wybudowana instalacja w części socjalnej będzie zasilona z węzła cieplnego. Wybudowanie zbiornika przeciwpożarowego. zdjęcia z realizacji... więcej»

Chłopowo Gmina Krzęcin, Budowa wodociągu przy ulicy Wodnej.

Chłopowo Gmina Krzęcin, Budowa wodociągu przy ulicy Wodnej. Inwestycja dotyczy wybudowania 280mb wodociągu, wykonanie 8 przyłącz od nowo wybudowanej sieci do gospodarstw prywatnych oraz montaż dwóch hydrantów przeciwpożarowych.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »