• KOTŁOWNIE

  Budujemy kotłownie olejowe, gazowe i stałopalne. Zajmujemy się kompleksowo pełną automatyką i sterowaniem. Pomagamy w doborze kotłownie do zapotrzebowania i możliwości poprzez montaż i serwis.

 • INSTALACJE CO

  Zajmujemy sie budową nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje budujemy z materiałów najlepszej klasy od czołowych producentów z branży. Nasze instalacje ogrzewają domy, budynki publiczne i przemysłowe.

 • KOPARKA

  Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką JCB 4cx, JCB 3cx i minikoparką Komatsu PC 16r3. Zapewniamy pełnię zadowolenia z proponowanych usług.

 • OGRZEWANIE

  W dobie nowoczesnych technologii zajmujemy sie budową złożonych układów centralnego ogrzewania. Łączymy funkcjonalność z praktyką do potrzeb każdego klienta dobieramy materiał i urządzenia. Tylko dobrze zbudowane ogrzewanie pozwala cieszyć się jego poprawną formą funkcjonowania i zostawić oszczędności w kieszeni klienta.

 • INSTALACJE SANITARNE

  Świadczymy pełen zakres usług sanitarnych mieszkaniowych i przemyslowych. Kompleksowo wyposażamy w instalacje wody, kanalizacji domowe łazienki i sanitariaty. Montujemy urządzenia sanitarne i armaturę łazienkową.

ogrzewanie Choszczno koparka Choszczno hydraulik Barlinek hydraulik Choszczno instalacje sanitarne centralnego ogrzewania

nasze realizacje


Nasze realizacje

Nasze realizacje zdjęcia z różnych inwestycji... więcej»

Protech. Paniówki k.Gliwic

Protech. Paniówki k.GliwicHala magazynowa wraz z budynkiem socjalnym. Zakres do wykonania obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji zewnętrznych i wewnętrznych branży sanitarnej. zdjęcia z realizacji... więcej»

Agrarada, budowa k. Oławy

Agrarada, budowa k. OławyZakres inwestycji zawiera wykonanie instalacji wody przeciwpożarowej, odwodnienie dachu Pluvia, kanalizacji podposadskowej budynku, doprowadzenie przyłącza wody wraz z komorą wodomierzową, wybudowanie kanału ciepłowniczego łączącego budynek hali z biurowcem, wybudowanie zbiornika na nieczystości spływające z kanalizacji sanitarnej, uzbrojenie placu manewrowego w instalacje kanalizacji deszczowej mającej ujście w zbiorniku podziemnym składającym się z 330 skrzynek rozsączających firmy ACO. Firma wykonała również prace związane z wentylowaniem części magazynowej montując wywietrzaki dachowe turbovent. Istotnym elementem jest wybudowanie naziemnego zbiornika przec... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »