• KOTŁOWNIE

  Budujemy kotłownie olejowe, gazowe i stałopalne. Zajmujemy się kompleksowo pełną automatyką i sterowaniem. Pomagamy w doborze kotłownie do zapotrzebowania i możliwości poprzez montaż i serwis.

 • INSTALACJE CO

  Zajmujemy sie budową nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje budujemy z materiałów najlepszej klasy od czołowych producentów z branży. Nasze instalacje ogrzewają domy, budynki publiczne i przemysłowe.

 • KOPARKA

  Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką JCB 4cx, JCB 3cx i minikoparką Komatsu PC 16r3. Zapewniamy pełnię zadowolenia z proponowanych usług.

 • OGRZEWANIE

  W dobie nowoczesnych technologii zajmujemy sie budową złożonych układów centralnego ogrzewania. Łączymy funkcjonalność z praktyką do potrzeb każdego klienta dobieramy materiał i urządzenia. Tylko dobrze zbudowane ogrzewanie pozwala cieszyć się jego poprawną formą funkcjonowania i zostawić oszczędności w kieszeni klienta.

 • INSTALACJE SANITARNE

  Świadczymy pełen zakres usług sanitarnych mieszkaniowych i przemyslowych. Kompleksowo wyposażamy w instalacje wody, kanalizacji domowe łazienki i sanitariaty. Montujemy urządzenia sanitarne i armaturę łazienkową.

ogrzewanie Choszczno koparka Choszczno hydraulik Barlinek hydraulik Choszczno instalacje sanitarne centralnego ogrzewania

nasze realizacje


Nielbark

NielbarkZdjęcia z robót zewnętrznych inwestycji budowy hali ... więcej»

Nafa 2 Goleniów

Nafa 2 GoleniówZdjęcia z realizacji drugiego etapu Instalacje wewnętrzne i zewnętrzne z inwestycji... więcej»

Budowa instalacji na hali magazynowej Polfur w Dąbroszynie k. Kostrzyna nad Odrą

Budowa instalacji na hali magazynowej Polfur w Dąbroszynie k. Kostrzyna nad OdrąFirma wykonała wewnętrzne instalacje c.o., wod.-kan. wraz z wybudowaniem kotłowni 250kw. Hala ogrzewana wodnymi nagrzewnicami powietrza 30kw łącznie sześć sztuk. Na całym obiekcie zamontowano ogrzewanie podłogowe firmy Rehau.... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »