• KOTŁOWNIE

  Budujemy kotłownie olejowe, gazowe i stałopalne. Zajmujemy się kompleksowo pełną automatyką i sterowaniem. Pomagamy w doborze kotłownie do zapotrzebowania i możliwości poprzez montaż i serwis.

 • INSTALACJE CO

  Zajmujemy sie budową nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje budujemy z materiałów najlepszej klasy od czołowych producentów z branży. Nasze instalacje ogrzewają domy, budynki publiczne i przemysłowe.

 • KOPARKA

  Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką JCB 4cx, JCB 3cx i minikoparką Komatsu PC 16r3. Zapewniamy pełnię zadowolenia z proponowanych usług.

 • OGRZEWANIE

  W dobie nowoczesnych technologii zajmujemy sie budową złożonych układów centralnego ogrzewania. Łączymy funkcjonalność z praktyką do potrzeb każdego klienta dobieramy materiał i urządzenia. Tylko dobrze zbudowane ogrzewanie pozwala cieszyć się jego poprawną formą funkcjonowania i zostawić oszczędności w kieszeni klienta.

 • INSTALACJE SANITARNE

  Świadczymy pełen zakres usług sanitarnych mieszkaniowych i przemyslowych. Kompleksowo wyposażamy w instalacje wody, kanalizacji domowe łazienki i sanitariaty. Montujemy urządzenia sanitarne i armaturę łazienkową.

ogrzewanie Choszczno koparka Choszczno hydraulik Barlinek hydraulik Choszczno instalacje sanitarne centralnego ogrzewania

nasze realizacje


Montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o pojemności 150m3 w miejscowości Witalówka powiat Grójec.

Montaż podziemnego zbiornika przeciwpożarowego o pojemności 150m3 w miejscowości Witalówka powiat Grójec.zdjęcia z realizacji... więcej»

Urząd Gminy Komorniki Wlpk.

Urząd Gminy Komorniki Wlpk.Na zlecenie Urzędu Gminy Firma wykonała prace c.o, wod-kan, w nowo budowanym budynku biurowym. Kotłownia o mocy 100 kw opalana gazem, CWU ogrzewana zestawem solarnym Viessmann. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6