• KOTŁOWNIE

  Budujemy kotłownie olejowe, gazowe i stałopalne. Zajmujemy się kompleksowo pełną automatyką i sterowaniem. Pomagamy w doborze kotłownie do zapotrzebowania i możliwości poprzez montaż i serwis.

 • INSTALACJE CO

  Zajmujemy sie budową nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania. Instalacje budujemy z materiałów najlepszej klasy od czołowych producentów z branży. Nasze instalacje ogrzewają domy, budynki publiczne i przemysłowe.

 • KOPARKA

  Świadczymy usługi sprzętowe koparko-ładowarką JCB 4cx, JCB 3cx i minikoparką Komatsu PC 16r3. Zapewniamy pełnię zadowolenia z proponowanych usług.

 • OGRZEWANIE

  W dobie nowoczesnych technologii zajmujemy sie budową złożonych układów centralnego ogrzewania. Łączymy funkcjonalność z praktyką do potrzeb każdego klienta dobieramy materiał i urządzenia. Tylko dobrze zbudowane ogrzewanie pozwala cieszyć się jego poprawną formą funkcjonowania i zostawić oszczędności w kieszeni klienta.

 • INSTALACJE SANITARNE

  Świadczymy pełen zakres usług sanitarnych mieszkaniowych i przemyslowych. Kompleksowo wyposażamy w instalacje wody, kanalizacji domowe łazienki i sanitariaty. Montujemy urządzenia sanitarne i armaturę łazienkową.

ogrzewanie Choszczno koparka Choszczno hydraulik Barlinek hydraulik Choszczno instalacje sanitarne centralnego ogrzewania

nasze realizacje


Żdżary, Futrex budowa MROŹNI(montaż ogrzewania podłogowego 1500m2 w systemie Rehau).

Żdżary, Futrex budowa MROŹNI(montaż ogrzewania podłogowego 1500m2 w systemie Rehau).Zadanie dotyczyło rozłożenia rur ogrzewania podłogowego. Jako czynnik grzewczy wykorzystany został glikol by zapobiec zamarznięciu instalacji. Na powierzchni podłogi będą panowały temperatury ujemne, ogrzewanie ma na celu zapobiec ewentualnemu przemarznięciu podłogi budynku. ... więcej»

Konin, budowa Arsanit.

Konin, budowa Arsanit.Wykonanie zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wybudowanie pól rozsączających Hauraton, montaż komory wodomierzowej, montaż przepompowni ścieków. Zdjęcia z realizacji montażu tuneli rozsączających. ... więcej»

Łozienica, budowa hali magazynowej wraz z częścią socjalną. Wykonanie instalacji c.o, wod-kan wraz z kotłownią.

Łozienica, budowa hali magazynowej wraz z częścią socjalną. Wykonanie instalacji c.o, wod-kan wraz z kotłownią. Hala magazynowa wraz z budynkiem socjalnym. Część magazynowa hali opalana kotłem na trociny 350kw, część socjalna ogrzewana przez kotłownie gazową 100kw. zdjęcia z realizacji... więcej»

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »